Helmut Mantel oljemålning

Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning
Helmut Mantel oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HELMUT MANTEL (född 1925), Segelbåtar, signerad, olja på duk, signerad och daterad, 80x98 cm

376250

2016-04-16