Sekretär
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1900-talets andra hälft, barockstil, faner, inredning med fack och lådor, delvis klädd skrivskiva, höjd ca 98, 44x77 cm, nyckel medföljer
Kuntoraportti
Mindre skador/ bortfall, lösa delar medföljer
376251
Päivämäärä:
2016-04-13