Christer von Rosen akvarell

Christer von Rosen akvarell
Christer von Rosen akvarell
Christer von Rosen akvarell
Christer von Rosen akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTER VON ROSEN (född 1928): "Sekelslut, signerad och daterad CvR 63-65, akvarell, ca 23x63 cm

376254

2016-04-13