Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRITT-INGER PERSSON, skulptur, pokaler, 2 st, stengods, monogramsignerade BIP, höjd ca 14 resp 13 cm
En pokal med underliggande fotnagg
376256
2016-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här