Britt-Inger Persson stengods

Britt-Inger Persson stengods
Britt-Inger Persson stengods
Britt-Inger Persson stengods
Britt-Inger Persson stengods
Britt-Inger Persson stengods
Britt-Inger Persson stengods

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRITT-INGER PERSSON, skulptur, pokaler, 2 st, stengods, monogramsignerade BIP, höjd ca 14 resp 13 cm

En pokal med underliggande fotnagg

376256

2016-04-13