Gueridon

Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GUERIDON, 1800-tal, barockstil, höjd ca 101 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Senare skiva, senare bemålad

376261

2016-04-17