Klubbat för:
400 SEK
1 500 SEK
GUERIDON, barockstil, omkring 1900, svärtat trä, skuren dekor, höjd ca 78 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage
376265
2016-04-17