Gueridon

Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon
Gueridon

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

GUERIDON, barockstil, omkring 1900, svärtat trä, skuren dekor, höjd ca 78 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376265

2016-04-17