Olle Hanspers kopparstick

Olle Hanspers kopparstick
Olle Hanspers kopparstick

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE HANSPERS (1923-2012), Komposition "Bolden", signerad och daterad Olle Hanspers 1992, 43/99, kopparstick, ca 64x49 cm

376266

2016-04-13