Matsalsmöbel gustaviansk stil
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATSALSMÖBEL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av matbord(höjd 75, 150x108, 2 iläggsskivor à 55 cm vardera), 8 stolar, 2 karmstolar, skänk( höjd 110, 128 x 44 cm)vitrinskåp(höjd 185, 110 x 43 cm, en nyckel medföljer
Bruksslitage, något olika färgställning, hyllplan saknas i vitrinskåpet
376275
2016-04-13