Matsalsmöbel gustaviansk stil

Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil
Matsalsmöbel gustaviansk stil

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, bestående av matbord(höjd 75, 150x108, 2 iläggsskivor à 55 cm vardera), 8 stolar, 2 karmstolar, skänk( höjd 110, 128 x 44 cm)vitrinskåp(höjd 185, 110 x 43 cm, en nyckel medföljer

Bruksslitage, något olika färgställning, hyllplan saknas i vitrinskåpet

376275

2016-04-13