Royce armbandsur

Royce armbandsur
Royce armbandsur
Royce armbandsur
Royce armbandsur
Royce armbandsur
Royce armbandsur
Royce armbandsur
Royce armbandsur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYCE, armbandsur, stål, mekaniskt urverk, silvervit urtavla, stavindex, plexiglas, krans av gråvita fasettslipade stenar, diameter 35 mm, svart skinnband

Ej funktionstestad, glas med repor, armband med slitage

376281

2016-04-16