Royce armbandsur
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROYCE, armbandsur, stål, mekaniskt urverk, silvervit urtavla, stavindex, plexiglas, krans av gråvita fasettslipade stenar, diameter 35 mm, svart skinnband
Ej funktionstestad, glas med repor, armband med slitage
376281
2016-04-16