Bulova armbandsur

Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur
Bulova armbandsur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BULOVA, armbandsur, stål, med stämgaffelverk, Accutron, omkring 1960, silverfärgad sifferring med streck, synligt verk "Space View", centrumsekundvisare, boett märkt 1-675790 M8, stålband, diameter 36 mm

Ej funktionstestad, glas med repor och slitage, stålband ej original

376282

2016-04-16