Bulova armbandsur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BULOVA, armbandsur, stål, med stämgaffelverk, Accutron, omkring 1960, silverfärgad sifferring med streck, synligt verk "Space View", centrumsekundvisare, boett märkt 1-675790 M8, stålband, diameter 36 mm
Ej funktionstestad, glas med repor och slitage, stålband ej original
376282
2016-04-16