Hugo Sandahl

Hugo Sandahl
Hugo Sandahl
Hugo Sandahl
Hugo Sandahl
Hugo Sandahl
Hugo Sandahl

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUGO SANDAHL (18/1900-tal): Marint motiv, signerad Hugo Sandahl, olja på pappanå, ca 23x27,5 cm

Ytskada, obetydligt färgbortfall

376296

2016-04-13