Georg Lodström oljemåning

Georg Lodström oljemåning
Georg Lodström oljemåning
Georg Lodström oljemåning
Georg Lodström oljemåning
Georg Lodström oljemåning
Georg Lodström oljemåning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Söndagsmorgon", Gamla munkbron, motiv från Stockholm, signerad och daterad Lodström 59, olja på duk, ca 65x92 cm

Duk med bula/ tryckmärke

376300

2016-04-13