Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG LODSTRÖM (1915-1972): "Söndagsmorgon", Gamla munkbron, motiv från Stockholm, signerad och daterad Lodström 59, olja på duk, ca 65x92 cm
Duk med bula/ tryckmärke
376300
2016-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här