Ytterfoder Rörstrand

Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YTTERFODER, 2 st, Rörstrand, blåvit dekor med Tre Kronor, höjd 18,5-19,5 cm

Sprickor, nagg och krackeleringar

376303

2016-04-13