Vägghylla stringmodell

Vägghylla stringmodell
Vägghylla stringmodell
Vägghylla stringmodell
Vägghylla stringmodell
Vägghylla stringmodell
Vägghylla stringmodell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGHYLLA, stringmodell, 1950-/60-tal, 3 metallgavlar, 6 teakfanérade hyllplan, höjd ca 105, bredd 99, djup ca 28 cm

Bruksslitage

376304

2016-04-16