Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORD, trekantigt, mahognyfanér, 1800-tal, höjd ca 67, 62x62 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Zustandsbeschreibung
Slitage
376306
2016-04-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner