Astri Bergman Taube litografi

Astri Bergman Taube litografi
Astri Bergman Taube litografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Gröna lund sommaren 1974", signerad Astri Bergman Taube, färglitografi, 47/225, bladmått ca 47x63 cm

Kuntoraportti

Med autografer av Evert Taube, Sven Bertyil Taube samt Ulf Björlin, kantskador

376322

Päivämäärä:

2016-04-13