Astri Bergman Taube litografi
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Gröna lund sommaren 1974", signerad Astri Bergman Taube, färglitografi, 47/225, bladmått ca 47x63 cm
Kuntoraportti
Med autografer av Evert Taube, Sven Bertyil Taube samt Ulf Björlin, kantskador
376322
Päivämäärä:
2016-04-13