Ljusstakar barockstil 1800-tal

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, snarlika, silver, barockstil, 1800-tal, höjd ca 15 cm, vikt ca 820 g

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376355

2016-04-17