Portfolio- 6 Konkreta: Baertling mfl

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PORTFOLIO - 6 KONKRETA (från Finland och Sverige)
Portfölj med 6 färglitografier, 1981, signerade och numrerade 3/100. Omfattar: Olle Baertling "Ksirb", Nils Kölare, K. G. Nilsson, L. G. Nordström, Matti Kujasalo, Lauri Laine, 60 x 40 cm

Oramade, någon med smärre hanteringsveck i kant

376359

2016-04-15