Linquist oljemålning

Linquist oljemålning
Linquist oljemålning
Linquist oljemålning
Linquist oljemålning
Linquist oljemålning
Linquist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NA LINDQUIST (1900-tal): Insjömotiv, signerad HA Lundquist, olja på duk, ca 65 x 97 cm

376373

2016-04-14