Olle Zetterqvist Tema

Olle Zetterqvist Tema
Olle Zetterqvist Tema
Olle Zetterqvist Tema
Olle Zetterqvist Tema
Olle Zetterqvist Tema
Olle Zetterqvist Tema

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE ZETTERQVIST (Född 1927), "Trädgården", olja på duk, signerad samt daterad Olle Zetterqvist 1976 , 94x102 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

376377

2016-05-16