Denice Zetterqvist Tema
Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
DENICE ZETTERQVIST (f 1929): Blomsterstilleben, Signerad Denice Zetterqvist samt daterad 1976, olja på duk, 73x92 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Zustandsbeschreibung
376378
2016-05-16