Denice Zetterqvist Tema

Denice Zetterqvist Tema
Denice Zetterqvist Tema
Denice Zetterqvist Tema
Denice Zetterqvist Tema
Denice Zetterqvist Tema
Denice Zetterqvist Tema

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

DENICE ZETTERQVIST (f 1929): Blomsterstilleben, Signerad Denice Zetterqvist samt daterad 1976, olja på duk, 73x92 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Zustandsbeschreibung

376378

2016-05-16