Roj Friberg Tema
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ROJ FRIBERG (född 1934): "Skymning", signerad och daterad RF -74, blyerts på papper, 122 x 147 cm.
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
repor, hörn med mindre skada
376379
2016-05-16