Roj Friberg Tema

Roj Friberg Tema
Roj Friberg Tema
Roj Friberg Tema
Roj Friberg Tema
Roj Friberg Tema
Roj Friberg Tema

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ROJ FRIBERG (född 1934): "Skymning", signerad och daterad RF -74, blyerts på papper, 122 x 147 cm.

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

repor, hörn med mindre skada

376379

2016-05-16