Ilse Claesson keramik 7 delar

Ilse Claesson keramik 7 delar
Ilse Claesson keramik 7 delar
Ilse Claesson keramik 7 delar
Ilse Claesson keramik 7 delar
Ilse Claesson keramik 7 delar
Ilse Claesson keramik 7 delar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILSE CLAESSON, Rörstrand, 7 dlr, art deco, dekor i svart och grönt, vasens höjd 16 cm

Krackeleringar, askkoppen med nagg

376382

2016-04-14