Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILSE CLAESSON, Rörstrand, 7 dlr, art deco, dekor i svart och grönt, vasens höjd 16 cm
Krackeleringar, askkoppen med nagg
376382
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här