Matsalsgrupp chippendale
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSALSGRUPP, Chippendale, 1920/30-tal, bord med 6 stolar, matbord, buffé samt sideboard, betsat trä, textilklädsel, mått bord höjd 75, 145(-245)x80, buffé höjd 130, 150x50, sideboard höjd 90, 150x50 cm
Bruksslitage, fläckar
376388
2016-04-16