Matsalsgrupp chippendale

Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale
Matsalsgrupp chippendale

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, Chippendale, 1920/30-tal, bord med 6 stolar, matbord, buffé samt sideboard, betsat trä, textilklädsel, mått bord höjd 75, 145(-245)x80, buffé höjd 130, 150x50, sideboard höjd 90, 150x50 cm

Bruksslitage, fläckar

376388

2016-04-16