Per Nikolaus Skum blandteknik

Per Nikolaus Skum blandteknik
Per Nikolaus Skum blandteknik
Per Nikolaus Skum blandteknik
Per Nikolaus Skum blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER NIKOLAUS SKUM (1928-1995): Fjällandskap med renar, signerad PN Skum 66, akvarell, 20x73 cm

376392

2016-04-22