Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PER NIKOLAUS SKUM (1928-1995): Fjällandskap med renar, signerad PN Skum 66, akvarell, 20x73 cm
376392
2016-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här