Philip von Schantz etsning
2016-04-14
376399
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben, signerad och daterad v. Schantz -56, 1243/310, etsning, ca 23 x 30 cm