Philip von Schantz etsning

Philip von Schantz etsning
Philip von Schantz etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben, signerad och daterad v. Schantz -56, 1243/310, etsning, ca 23 x 30 cm

376399

2016-04-14