Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben, signerad och daterad v. Schantz -56, 1243/310, etsning, ca 23 x 30 cm
376399
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här