Matta rölakan

Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan
Matta rölakan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, rölakan, sannolikt Evy Svensson, signerad ES, 210x136 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

obetydligt slitage

376401

2016-04-24