Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, servis, 32 dlr, 1800-talets andra hälft, bestående av: 2 terriner, karott, 18 mattallrikar, 6 djupa tallrickar, 3 uppläggningsfat, 2 skålfat
Missfärgat, nagg och skador
376403
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här