Servisdelar Gustavsberg 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, servis, 32 dlr, 1800-talets andra hälft, bestående av: 2 terriner, karott, 18 mattallrikar, 6 djupa tallrickar, 3 uppläggningsfat, 2 skålfat

Missfärgat, nagg och skador

376403

2016-04-14