Litografier bl a Rodhe

Litografier bl a Rodhe
Litografier bl a Rodhe
Litografier bl a Rodhe
Litografier bl a Rodhe
Litografier bl a Rodhe
Litografier bl a Rodhe
Litografier bl a Rodhe
Litografier bl a Rodhe

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LITOGRAFIER, 4 st, bl a Albert Johansson, Lennart Rodhe, kompositioner, delvis signerade, bladmått ca 45 x 58, 80 x 60, 57 x 77 cm

Smärre skador

376406

2016-04-14