Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LITOGRAFIER, 4 st, bl a Albert Johansson, Lennart Rodhe, kompositioner, delvis signerade, bladmått ca 45 x 58, 80 x 60, 57 x 77 cm
Smärre skador
376406
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här