Koppar med fat Ryssland 1900-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPAR med fat, 2 st, Ryssland 1900-tal, M.S. Kusnetsovas fabrik i Dmitrov under perioden 1891-1917, förgylld dekor

376411

2016-04-14