Vägghörnskåp
2016-04-14
376427
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGHÖRNSKÅP, 1900-talets slut, 2 glashyllor, höjd ca 97 56x30 cm
Slitage, nyckel saknas