Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, blandstil, 1800-talets andra hälft, mahogny och förgylld mässing, fyra kolonner, riklig intarsia, höjd 42, 22x10 cm, nyckel och pendel medföljer
Bruksslitage och skador
376433
2016-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här