Bordsur
2016-04-18
376433
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSUR, blandstil, 1800-talets andra hälft, mahogny och förgylld mässing, fyra kolonner, riklig intarsia, höjd 42, 22x10 cm, nyckel och pendel medföljer
Bruksslitage och skador