Bordsur

Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur
Bordsur

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, blandstil, 1800-talets andra hälft, mahogny och förgylld mässing, fyra kolonner, riklig intarsia, höjd 42, 22x10 cm, nyckel och pendel medföljer

Bruksslitage och skador

376433

2016-04-18