Kristina Abdelli Elander

Kristina Abdelli Elander
Kristina Abdelli Elander
Kristina Abdelli Elander
Kristina Abdelli Elander
Kristina Abdelli Elander
Kristina Abdelli Elander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRISTINA ABDELLI ELANDER (född 1952): "Blomma", under sockeln signerad, daterad och numrerad 1991 2/25, bemålat trä, höjd 50 cm

376437

2016-04-18