Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGELLAMPETT, barock, sydeuropa, ljussarmar i mässing, skuren och förgylld dekor, ca 55x47 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Möjligen ursprung spegel, slitage, smärre skador, saknar krön

376456

2016-04-17