Spegellampett
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGELLAMPETT, barock, sydeuropa, ljussarmar i mässing, skuren och förgylld dekor, ca 55x47 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Möjligen ursprung spegel, slitage, smärre skador, saknar krön
376456
2016-04-17