Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i valnöt, bordsskiva i grönt, 3 lådor, höjd 79 72x50 cm, nyckel finns

Senare beslag, lagningar, senare stenskiva, smärre fanérbortfall

376457

2016-04-14