Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i valnöt, bordsskiva i grönt, 3 lådor, höjd 79 72x50 cm, nyckel finns
Senare beslag, lagningar, senare stenskiva, smärre fanérbortfall
376457
2016-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här