Ljusstkar
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, omkring 1800, mässing, i from av palmstammar, otydlig stämpel, enligt etikett Rosersbergs slott, höjd ca 9 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage
376470
2016-04-17