Saltskedar

Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar
Saltskedar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTSKEDAR, silver och ben, 18/1900-tal, 1 par med adlig krona

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376478

2016-04-17