Saltskedar
2016-04-17
376478
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SALTSKEDAR, silver och ben, 18/1900-tal, 1 par med adlig krona
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage