Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Richard Parkes Bonington (1802-1828) "Francis I and the Duchess of Etampes", olja på duk, ca 27x35 cm
ÖVRIGT: Målningen "Francis I and the Duchesse of Etampes" hänger i Louvren, Paris, Frankrike.
Ytskador, retuscher, dubblerad
376488
2016-04-14