Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROGER METTO (född 1964): "Yankee clipper", signerad och daterad på baksidan Roger Metto 2001, olja på duk, 40x80 cm, oramad
Perfekt kondition.
376496
2016-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här