Dosa

Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa
Dosa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DOSA, förgyllt silver, 1700-tal, ciselerad dekor, höjd ca 3 6x5 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376497

2016-04-17