Bägare saltkar kanna silver

Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver
Bägare saltkar kanna silver

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÄGARE, SALTKAR, KANNA, 3 dlr, silver, 1800-tal, bägare med fantasistämplar, höjd ca 4-11 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376501

2016-04-17