Gräddkanna och sockerskål silver

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL med lock, silver, design Christian, Gewe Malmö 1974, vikt ca 225 g

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage

376504

2016-04-17