Bägare

Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare
Bägare

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, delvis silver, franska importstämplar, BÄGARE, SKÅL, förgylld metall, 18/1900-tal, höjd 7-12 cm

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Slitage, bägaren med senar fot i oädel metall

376510

2016-04-17