Bägare
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BÄGARE, delvis silver, franska importstämplar, BÄGARE, SKÅL, förgylld metall, 18/1900-tal, höjd 7-12 cm
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Slitage, bägaren med senar fot i oädel metall
376510
2016-04-17