Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOHN STEN (1879-1922): Motiv från Hälsingland, akvarell, 37,5 x 54 cm, signerad John Sten och daterad -07, etikett a tergo, Litograf August Sandström, Drottninggatan 68, Stockholm.
376514
2016-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här