John Sten, akvarell

John Sten, akvarell
John Sten, akvarell
John Sten, akvarell
John Sten, akvarell
John Sten, akvarell
John Sten, akvarell

Klubbat för:

7 000 SEK

10 000 SEK

JOHN STEN (1879-1922): Motiv från Hälsingland, akvarell, 37,5 x 54 cm, signerad John Sten och daterad -07, etikett a tergo, Litograf August Sandström, Drottninggatan 68, Stockholm.

376514

2016-04-17