Samling silver

Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver
Samling silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BÄGARE, SOCKERSKÅL, RÖKELSEKAR, silver, bl a Danmark och Persien, importstämplar, vikt ca 600 g

PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling

Sockerskål med lagad hänkel

376518

2016-04-17