Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BÄGARE, SOCKERSKÅL, RÖKELSEKAR, silver, bl a Danmark och Persien, importstämplar, vikt ca 600 g
PROVENIENS: Ur Gustaf och Herman Lindbergs samling
Sockerskål med lagad hänkel
376518
2016-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här