Salongsbord 1800-talets första hälft
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSBORD, 1 par, Nordeuropa, 1800-talets första hälft, mahognyfanerade, träskuren och förgylld dekor, fronten med en låda, höjd 72, 45 x 32 cm
Slitage, smärre fanérskador och lagningar
376519
2016-04-14