Distler öppen racer
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DISTLER RACERBIL, 1920-30-tal, lackerad plåt i blått med detaljer i brunt och svart, förare i brunt, hjul helt i plåt, märkt framtill och bak "J.D.N. 3715", motorhuven och baktill "35", urverksdriven med batteridrivna framlyktor och nummerskyltsbelysning baktill, urverksdriven, längd ca 51 cm
Saknar ett bakdäck samt reservdäck och kofångare fram, blekt, smärre skador, 2 glödlampor saknas
376521
2016-04-17