Distler öppen racer

Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer
Distler öppen racer

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

DISTLER RACERBIL, 1920-30-tal, lackerad plåt i blått med detaljer i brunt och svart, förare i brunt, hjul helt i plåt, märkt framtill och bak "J.D.N. 3715", motorhuven och baktill "35", urverksdriven med batteridrivna framlyktor och nummerskyltsbelysning baktill, urverksdriven, längd ca 51 cm

Saknar ett bakdäck samt reservdäck och kofångare fram, blekt, smärre skador, 2 glödlampor saknas

376521

2016-04-17